facebook
×
mielno
MIELNO.COM – Internetowy Informator
B1-royal park

Pogoda

Temperatura: °C Opady: mm Prędkość wiatru: km/h Wilgotność powietrza: % Kierunek wiatru: ° Zachmurzenie: % Ciśnienie atmosferyczne: mb Widoczność: km

  Mielno KROKUS

  KROKUS

  +48 500 092 502
  KROKUS

  Naszym ogromnym atutem jest lokalizacja. Krokus jest malowniczo położony na mierzei oddzielającej jezioro Jamno od Morza Bałtyckiego. Na całkowicie ogrodzonym i dozorowanym obszarze o powierzchni 6 ha, wśród zieleni i wzniesień rozlokowane są trzy niezależne budynki hotelowe oraz domki campingowe.


  Galeria zdjęć


  Oferta

  Obiekt przylega bezpośrednio do morza , plaża jest tu czysta drobnoziarnista o szerokości 35 – 45 m. Posiadamy własne wyjście nad morze. Jednocześnie usytuowanie obiektu pozwala na bardzo dobrą izolację od sezonowego gwaru turystycznego, przy zachowaniu bliskości do wszystkich atrakcji miejscowości Mielno i Unieście.
  Dysponujemy zapleczem kuchennym wraz ze stołówką na 300 miejsc, salami konferencyjnymi z pełnym wyposażeniem audiowizualnym na 150 miejsc, 50 miejsc, 30 i 20 miejsc.

  Organizujemy:
  wczasy nad morzem
  szkolenia
  wesela
  kolonie i zielone szkoły
  bankiety okolicznościowe
  komunie
  chrzciny
  imprezy integracyjne

  Na terenie kompleksu znajdują się boiska do piłki siatkowej, koszykówki, kort tenisowy, stoły do ping-ponga, siłownia, kawiarnia, gabinet masażu klasycznego.
  Mali goście mogą się bawić na dwóch trawiastych placach zabaw. W obiekcie działa wypożyczalnia sprzętu plażowego.
  Organizujemy wieczory z ogniskiem i muzyką. Zmotoryzowani wczasowicze pozostawiają auta na parkingach usytuowanych na terenie kompleksu (od 20.06 do 31.08 parking płatny).
  W przypadku przyjazdu zorganizowanych grup istnieje możliwość negocjacji cen i dość znacznych upustów oraz dostosowania oferty do wymagań indywidualnych.


  Lokalizacja